Transpol – budowa i serwis sieci wodno-kanalizacyjnych

Zajmujemy się budową oraz serwisowaniem sieci wodno-kanalizacyjnych. Pracujemy z wewnętrznymi systemami kanalizacji socjalno-bytowej, przemysłowo-technologicznej, odprowadzania wody deszczowej.

 

Dlaczego warto?

Wybudowanie sprawnie działającego systemu kanalizacji socjalno-bytowej ma bezpośredni wpływ na jakość życia mieszkańców. Dzięki temu można usunąć z danego terenu szamba, które nie tylko wydziela nieprzyjemny zapach, ale jest mniej praktyczne i ekologiczne niż kanalizacja zbiorcza. Oferujemy wykonanie profesjonalnego projektu budowlanego, wstępną wycenę kosztów i doradztwo w czasie całego procesu.

Nasze usługi

Proponujemy wykonanie nie tylko sieci, ale także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. Polega to na połączeniu instalacji wodociągowej w domu z tą znajdującą się na ulicy. W ramach tej usługi montujemy kurek, który umożliwia odcięcie wody (np. w razie awarii). Zapewniamy również przyłącze do wodomierza. Zlecenia realizujemy terminowo i bez problemów po drodze. Przed przystąpieniem do prac ustalimy z Tobą wszystkie niezbędne szczegóły, tak żeby rezultat w pełni Cię satysfakcjonował. Jeśli istnieje taka możliwość, zmodyfikujemy plany nawet po rozpoczęciu budowy. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, więc wiesz, za co płacisz.